Ostatnie wolne miejsca od września. Zapraszamy!

Powrót do menu

O nas

Przedstawiamy Państwu nasz domek...

...przyjazny, przytulny, pełny zaufania, opieki, czułości i troski...

...Miejsce, do którego chce się wracać, w którym chce się być i poznawać świat...

Domek BamBam - Mamy już 8 lat!!!

Zaprasza dzieci w wieku od 5 miesięcy do 4 lat

Króciutko o nas...

Nasz żłobek położony jest w zielonej okolicy, nieopodal Lasku Bielańskiego. Mieści się w dużym, przestronnym domu, który w każdym detalu zaprojektowany jest pod kątem możliwości i potrzeb małego dziecka. Do dyspozycji naszych podopiecznych przygotowanych jest sześć pokoi położonych na różnych kondygnacjach, co nie jest bez znaczenia biorąc pod uwagę uwarunkowania rozwojowe dzieci w różnym wieku. Zarówno sale zabaw jak i sypialnie są zaprojektowane tak, aby swoim wnętrzem zapewnić dzieciom zarówno poczucie bezpieczeństwa i estetyki, jak i zachęty do wielorakiego działania. Domek Bam Bam to nie tylko budynek, to także piękny ogród, który został zaprojektowany tak, aby z jednej strony wyzwalać dziecięcą aktywność i chęć odkrywania swoich możliwości, jak również aby dać wytchnienie ,chwilę relaksu i odpoczynku.

Nasze motto...

... „Z bezpieczeństwem, radością i zabawą poprzez świat”

Dlaczego właśnie tak? Jesteśmy świadomi tego, że powierzacie nam Państwo swój największy Skarb, dlatego zapewnienie poczucia bezpieczeństwa jest w stosunku do Państwa, jak i Waszego Dziecka dla nas priorytetem.

Dlaczego zabawa? ... bo to podstawowa forma działalności dzieci. Dzięki niej zaspokajamy to, co dla naszych pociech najważniejsze:

  • Baraszkowanie i swoboda

  • Radość i beztroska

  • Odkrywanie i przeżywanie własnych osiągnięć, ale także granic

  • Rozwijanie talentów

Coś więcej o talentach?

To, że każdy je posiada jest faktem bezsprzecznym, ale o tym, jak je zauważać, rozbudzać i pielęgnować wie najlepiej nasza kadra, dlatego też proponujemy zajęcia, które działają na wielu płaszczyznach uwrażliwiając na to, jaki potencjał niesie w sobie Państwa dziecko, dlatego też w naszej ofercie znajdują się zajęcia takie jak:

"wtorkowa gimnastyka" - w tym roku we wtorki nasze dzieciaki spotykają się z Panem Konradem, nauczycielem wychowania fizycznego, który prowdzi zajecia rekreacyjno - ruchowe dla dzieci w wieku do lat 5. Celem zajęć jest nauka poprzez ruch, poznawanie liczb, uczenie dyscypliny i słuchania. W trakcie zajęć ćwiczenia naśladowcze, zabawy skoczne, elementy gimnastyki korekcyjnej.

„czwartkowe muzykowanie” -  Prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. Eliasa E.Gordona, zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. 

Naszą misją jest rozwijanie muzykalności dzieci już od ich najwcześniejszych chwil życia. Podczas zajęć dzieci uczą się rozumieć 
i tworzyć muzykę, improwizować za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Dzieci nabierają umiejętności harmonijnego, rytmicznego poruszania się i wyczuwania rytmu.

malowane piątki- dzieci spędzają piątek pod hasłem „pomaluję swój świat” rysując, malując, lepiąc z gliny, poznając nowe formy i kolory , pod okiem naszej kadry.

 „british english” (podstawy angielskiej kultury i języka angielskiego) – zajęcia dla "średniaków" (15 miesięcy +) oraz "starszaków" (2 lata +) prowadzone przez lektora języka angielskiego w formie wesołej zabawy w rytm muzyki, nauki wierszyków, słuchania angielskich bajek

oraz wiele innych, które poprzez codzienne spotkania z naturą, zwierzętami, czy przedmiotami codziennego użytku pozwolą nam zauważyć i pielęgnować to, co w konkretnym dziecku najbardziej wrażliwe i piękne.

Pragnąc rozwinąć nasze motto...

...odwołajmy się do słów Konfucjusza:

„Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż, a zapamiętam.

Pozwól mi wziąć udział, a zrozumiem”

W Państwa ręce oddajemy galerię, która powinna przybliżyć specyfikę naszego Domku BamBam. Dla tych, którym to nie wystarcza...

Zapraszamy! Przyjdźcie, zobaczcie i przekonajcie się na własne oczy:

Domek BamBam to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka :)

 

Bożenna Nowakowska

Ukończyłam Wydział Pedagogiki I Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W Domku BamBam jestem opiekunem dzieci z najstarszej grupy wiekowej. Oprócz funkcji wychowawczych i opiekuńczych, poprowadzę w formie zabawy zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe. Moje długoletnie doświadczenie pedagogiczne wpłynie korzystnie na wszechstronny rozwój Państwa dzieci. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Marty i Michała oraz babcią 8-letniego Aleksandra. W Domku BamBam pracuję od 8 lat.

Lena Aleksyeyenko

Ukończyłam Wydział Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego im.A. Makarenko w Sumach. W Domku BamBam opiekuję się grupą "starszaków". W wychowaniu i nauczaniu podkreślam zasadę partnerstwa i wzajemnego zaufania oraz indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Podczas edukacyjnych i ogólnorozwojowych zajęć, które prowadzę zawsze w formie zabawy uwagę zwracam na ukierunkowania drzemiące w dzieciach, twórczego potencjału oraz ich możliwości rozwojowych. Moja misja to stworzenie jak najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju naszych dzieciaczków. Prywatnie jestem mamą 19-letniego syna i 6-letniej córki. W Domku BamBam pracuję od 5 lat.

Magdalena Bator

W Domku BamBam opiekuję się grupą "maluszków". Jestem absolwentką Policealnego Studium Medycznego. Od wielu lat pracuję z dziećmi jako opiekun w żłobku, także z tymi ,które posiadają orzeczenie o niepełnosprawnosci fizycznej oraz intelektualnej. Jako wieloletnia opiekunka dziecięca staram się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka, podążając za jego potrzebami i motywując do odkrywania świata. Daje mi to wiele satysfakcji i radości. To fascynujace mieć wpływ na wspomaganie rozwoju i kształtowanie osobowości małego czlowieka. Prywatnie jestem mamą dwóch już prawie dorosłych synów. Moje pasje to podróże i książki.

 

Monika Zacharuk

Jestem absolwentką Pedagogium Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. W Domku BamBam opiekuję się grupą "średniaków". W swojej pracy staram się zrozumieć i zaspokoić potrzeby dzieci oraz wspomagać ich rozwój poprzez organizację różnego rodzaju gier i zabaw edukacyjnych. Praca w żłobku daje mi mnóstwo radości i satysfakcji. W Domku BamBam pracuję od 6 lat.

Ewelina Madej

Jestem absolwentką bibliotekoznastwa ze specjalizacją pedagogiczną Uniwersytetu Łódzkiego. W Domku BamBam opiekuję się grupą średniaków. Doświadczenie zdobywałam w ramach  praktykach  studenckich oraz w pracy w świetlicy parafialnej. W pracy na pierwszym miejscu stawiam dobro dziecka i jego rozwój. Szczęśliwe dzieci są najlepszym podziękowaniem za opiekę nad nimi. W Domku BamBam pracuję od 4 lat.

Anna Swiegoda

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując jako wychowawca na obozach kolonijnych lub prowadząc m.in. treningi umiejętności społecznych, zajęcia psychorozwojowe dla dzieci oraz warsztaty odnośnie zdrowego odżywiania.  W pracy staram się wspomagać dziecko w prawidłowym rozwoju oraz dawać przestrzeń do odkrywania świata. W Domku BamBam zajmuje się grupą starszaków.

Dominika Paź 

Ukończyłam Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie rozpoczęłam studia na Wydziale Pedagogicznym. W Domku Bam Bam opiekuję się grupą "maluszków". W swojej pracy stawiam przede wszystkim na rozwój, indywidualne podejście oraz dobro dziecka. Kontakt z dziećmi przynosi mi dużo radości, wiele uczy oraz daje  satysfakcję.  


Monika Perkowska

Psycholog dzieci, młodzieży, rodziny. Prowadzi własną praktykę psychologiczną oraz poradnię dla dorosłych i dzieci Psychoterapia Zielone Zacisze w Warszawie. Na co dzień pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym pomagając dzieciom i ich rodzinom. W naszej placówce udziela wsparcia nauczycielom i rodzicom oraz konsultuje wychowanków. 

Konrad Borkowski

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego z wieloletnim stażem pracy. Od czterech lat moja praca skupia się na prowadzeniu zajęć ruchowych w żłobkach i przedszkolach sportowych. Jestem też wykfalifikowanym opiekunem dziecięcym z doświadczeniem w pracy w żłobku. W Domku BamBam prowdzę zajęcia rekreacyjno - ruchowe we wszystkich grupach wiekowych. Stawiam na prawidłowy rozwój postawy dziecka oraz dobrą zabawę podczas zajęć.

 

Domek BamBam to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka

Organizacja

PLAN DNIA

7.00 - 8.30 POWITANIE DZIECI, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

8.30 - 9.00 ŚNIADANIE

9.00 – 10.30 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE*

10.30 -11.30 ZAJĘCIA RUCHOWE*

11.30 - 12.00 OBIAD - I DANIE

12.30 - 14.00 POOBIEDNIA DRZEMKA

14.00 - 14.30 OBIAD – II DANIE

14.30 – 15.15 ZAJĘCIA RUCHOWE*

15.15 -16.15 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE*

16.15 - 16.45 PODWIECZOREK

16.45 – 18.00 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, POŻEGNANIE DZIECI

* zajęcia prowadzone wg planu tygodniowego/przeznaczone dla odpowiedniej grupy wiekowej/w zależności od pogody częściowo prowadzone na świeżym powietrzu

CO ZE SOBĄ? - Czyli wyprawka dla naszych podopiecznych.

Każdy Rodzic powinien wyposażyć swoje dziecko w:

- 2-3 komplety ubranek na zmianę, spakowanych w torbę lub worek

- kapcie

- strój odpowiedni do pogody – czapka, szalik, rękawiczki, kalosze, sandały itd.

- pidżama

- butelka na mleko/kaszkę/napoje

- pieluchy i chusteczki

- krem lub talk

JEDZONKO

W Domku BamBam dzieci otrzymują trzy główne posiłki - śniadanie, obiad, podwieczorek - oraz dwie przekąski w postaci świeżych , gotowanych lub surowych warzyw i owoców. Posiłki przygotowywane wg. diety wskazanej dla dzieci w odpowiednim wieku.

CENNIK

WPISOWE - 1000 PLN 

Czesne/miesiąc 

7.00 – 14.30 - 1350 PLN 

7.00 - 18.00 - 1550 PLN 

Jedzonko/dzień – 14,50 lub 16,00 PLN

Wszystkie zajęcia dodatkowe (gimnastyka, muzykowanie, gordonki, plastyka, angielski) są wliczone w cenę czesnego.Domek BamBam to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka

BamBamowe weekendy

Wszystkich naszych podopiecznych zapraszamy do spędzenia weekendu w Domku BamBam. W sobotę sprawujemy opiekę nad naszymi maluszkami oraz prowadzimy warsztaty plastyczne i muzyczne. Jak wyglądają nasze zajęcia przeczytasz poniżej.

Weekendowa opieka. Jeśli nie chcesz zabierać swojej pociechy na sobotnie zakupy do galerii handlowej lub masz ważne spotkanie, a Twój maluch nudziłby się wśród dorosłych, przyprowadź go do nas, a zapewnimy mu troskliwą opiekę i dzień pełen wrażeń. Opiekę sprawujemy w sobotę i w niedzielę w godz. 10 – 15.

Urodziny. Nie masz pomysłu na urodziny dla Twojego dziecka? Zorganizuj je u nas. Urządzamy przyjęcia z okazji 1-6 urodzin. Przygotujemy tort, zaprosimy teatr, przyprowadzimy kucyka ze stajni...Wszystko to o czym marzysz dla swojego dziecka. 

Papranie w farbach - zajęcia dla najmłodszych w wieku od 1,5 roku , na których maluchy będą mogły dać upust swojej wyobraźni , poznać nowe kolory poprzez samodzielne mieszanie farb, a w efekcie stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, w postaci laurki dla swoich rodziców.

Tany, tany - zajęcia ruchowo - muzyczne dla najmłodszych od 15 miesięcy , na których maluchy będą próbowały naśladować ruchy prowadzącego, będą wsłuchiwać się w muzykę i poruszać w jej rytmie, naśladować usłyszane dźwięki (odgłosy ptaków, szum fal), a przede wszystkim świetnie się bawić.

Partnerzy

Domek BamBam to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka

Kontakt

Domek BamBam

ul. Brunona Schulza 3

01-682 Warszawa

info@domekbambam.pl

Tel. 530 588 320

Godziny otwarcia: 7.00 – 18.00

Domek BamBam to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka
Powrót do menu
Facebook